Jdi na obsah Jdi na menu

28.4.2018 Grand veteran Bohnice

V sobotu 28.4.2018 uspořádala FKHV zahájení veteránské sezony. Za místo byl vybrán areál léčebny v Bohnicích. Velký park umožňuje rozptýlit auta a návštěvníky tak, aby si navzájem nepřekáželi a tím se dosáhlo možnosti si vše v klidu prohlédnout. A bylo opravdu co. Auta všech dob, velikostí a určení. Do toho představení jednotlivých unikátů. Malé návštěvníky zaujala dětská dílna, kde si mohly děti, mnohdy poprvé, vyrobit svůj první rukodělný výrobek. Na této aktivitě se podílel náš klub Boxer Morava historik a naše domovská Základní škola Vodní z Mohelnice.

Bylo pořízeno množství dokumentárních fotografií. Nejsme si však jisti, zda se dají veřejně publikovat včetně RZ. Je to sice foceno na veřejně přístupném místě, ale kdoví jak je to s tou geniální ochranou dat. Takže krásna auta mají na foto nechutně rozmazané RZ. Jestli je to nutné, nevím. Jak to bude dál, nikdo mi zatím není schopen říci, jestli můžeme na stránky klubu zavěsit auto s čitelnou RZ. Neporadí někdo?

Fota jsou většinu pořízena před otevřením areálu. V té chvíli se fotit dalo. Posléze se navalily davy lidí a focení bylo opravdu obtížné.......